, 12 september 2023 14:07
Aan het einde van deze maand wil Emerson, dat dan aan het einde van het fiscale jaar 2023 zit, de eerder aangekondigde overname van het Zwitserse Afag Holding AG hebben afgerond. Laatstgenoemde is actief in de fabrieksautomatisering met aan- en afvoersystemen en bijvoorbeeld pick&place oplossingen op basis van lineaire aandrijvingen.
Het Afag-hoofdkantoor is gevestigd in het Zwitserse Zell. Het bedrijf heeft behalve in Zwitserland ook vestigingen in Duitsland, China en de VS en wordt in 30 landen vertegenwoordigd. In Nederland wordt Afag vertegenwoordigd door Germo Techniek.
De overname moet nog wel worden goedgekeurd door de verschillende autoriteten. De voorwaarden van de transactie zijn niet bekendgemaakt. De Zwitsers worden ondergebracht in het segment Discrete Automation van Emerson.
Dossier Oekraïne op Engineersonline In de nacht van 23 op 24 februari 2022 is Rusland de Oekraïne binnengevallen. Wat is er sindsdien allemaal gebeurd met betrekking op de high tech en Nederlandse industrie? Op collega-website Engineersonline staat een Rusland/Oekraïne-dossier, waarin we de acties, feiten en meningen op een rijtje zetten.
ab op Twitter
Volg ab nu ook op Twitter!
Onze accountnaam is: @aenb
Agenda meer (1)