Rollon viert 50 jaar met nieuwe vestiging

Om het 50-jarig jubileum luister bij te zetten heeft Rollon: een nieuwe productielocatie in Norton Shores in de VS geopend.

Het Timken-onderdeel krijgt er hiermee in de staat Michigan 13.600 m2 bij. De investering is naar verluidt een antwoord op de groeiende vraag in Noord-Amerika naar lineaire aandrijvingen voor onder andere robotica, lucht- en ruimtevaart, medische apparatuur en intralogistiek.

“We hebben deze productielocatie gebouwd voor onze klanten”, zegt Andrew Allendorf, president van Rollon North American. “Van snellere responstijden tot gestroomlijnde productie, we zijn nu beter dan ooit toegerust om onze partners te helpen ideeën om te zetten in actie en uitdagingen in kansen. Een jaar geleden was het bijna onmogelijk om in vier weken een Robot Transfer Unit te bouwen. Vandaag de dag slagen we daarin, en dat is nog maar het begin.”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *