Hitma neemt Verboon Compressoren over

Hitma B.V. uit Uithoorn heeft de overname van Verboon Compressoren B.V. uit Nootdorp afgerond. De overname heeft als ingangsdatum 1 juli 2026. Met deze acquisitie versterkt Hitma haar activiteiten op het gebied van persluchtoplossingen en service.

Het team van Verboon Compressoren: (vlnr) Max ter Haar, Huib Verboon (voormalig eigenaar) en Dennis de Veld.

Voor klanten van Verboon Compressoren verandert er weinig. De activiteiten worden voortgezet vanuit de huidige vestiging in Nootdorp, onder de bestaande bedrijfsnaam en met het huidige team. Ook oprichter en voormalig eigenaar Huib Verboon blijft betrokken bij de onderneming. Alle medewerkers treden in dienst van Hitma.

Verboon Compressoren is gespecialiseerd in de verkoop, de aanleg en het onderhoud van compressoren en persluchtinstallaties. Het bedrijf bedient een groeiende klantenkring in uiteenlopende sectoren en heeft in de afgelopen jaren een sterke reputatie opgebouwd op het gebied van kwaliteit en klantgerichtheid.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *