Na negen jaar draagt Coen Paulides het algemeen directeurschap van BEGE Aandrijftechniek over aan Marcel Biesma, sinds 2023 operationeel directeur.

Biesma kent BEGE van binnenuit. In zijn rol als operationeel directeur heeft hij de afgelopen jaren een belangrijke bijdrage geleverd aan de verdere structurering en schaalbaarheid van de organisatie. Samen met Paulides en commercieel directeur Alex van den Berg gaf hij richting aan strategische keuzes, innovatie en operationele excellentie.
Geen koerswijziging
De wisseling in het algemeen directeurschap betekent geen koerswijziging. Klantspecifieke engineering, digitale automatisering en het verder uitbouwen van de organisatie blijven kernprioriteiten. Het bedrijf bevindt zich in een sterke fase, met nieuwe projecten, een goed gevulde orderportefeuille en toenemende synergie met Komak.
Volwassener en professioneler
“Wij zijn Coen dankbaar voor zijn grote bijdrage aan de ontwikkeling van BEGE,” aldus Marcel Biesma. “Onder zijn leiding is BEGE niet alleen gegroeid, maar ook volwassener en professioneler geworden. Ik kijk ernaar uit om samen met Alex, Gerard Paulides en het team voort te bouwen op wat er staat en de ingezette strategie verder te versterken.”




