Laatste themanieuws:

Colofon

ab is een uitgave van:
MYbusinessmedia
Mr. H.F. de Boerlaan 28
7417 DA Deventer

Onder ab vallen meerdere producten: het vakblad ab, de website www.aandrijveAenB 4 2012 - colofonnenbesturen.nl en haar e-mailnieuwsbrieven. Het vakblad ab verschijnt acht keer per jaar in de vorm van een tijdschrift (ISBN/ISSN: 1385-0091).

Brandmanager:
Marjan Leenders
E-mail: m.leenders@mybusinessmedia.nl 

Adjunct-hoofdredacteur:
Robin Zander
E-mail: r.zander@mybusinessmedia.nl

Webredactie:
Henk de Vries
Tel.: (0570) 50 43 81
Fax: (0570) 50 43 99
E-mail: h.vries@mybusinessmedia.nl

Ad Spijkers
E-mail: a.spijkers@mybusinessmedia.nl  

Advertentieverkoop
Rob Swart
Tel.: 06 22 796 633
Fax: (0570) 50 43 99
E-mail: r.swart@mybusinessmedia.nl

U kunt ook contact opnemen met het Sales team door midddel van het contactformulier.

Orderafdeling: 
Fatma Zeytun 
Tel.: (0570) 50 43 52
Fax: (0570) 50 43 99
E-mail: mailto:mf.zeytun@mybusinessmedia.nl  

Marketing:
Ina Jolij
Tel.: (0570) 50 43 33
Fax: (0570) 50 43 99
E-mail: i.jolij@mybusinessmedia.nl

Abonnementen:
Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:
Tel.: (0570) 50 43 25
Fax: (0570) 50 43 99

E-mail: klantenservice@aandrijvenenbesturen.nl
Postadres: Postbus 58, 7400 AB  Deventer

Abonnementstarieven
Jaarabonnement Nederland € 147,00*
Jaarabonnement Buitenland € 158,00*
*Prijzen zijn excl. 6% BTW en € 3,95 administratiekosten excl. 21% btw. Jaarabonnement geldt tot wederopzegging. Beëindiging van het abonnement kan uitsluitend schriftelijk geschieden, uiterlijk drie maanden voor het einde van de abonnementsperiode; nadien vindt automatisch verlenging plaats.

Van onze partners meer (6)...

B&R Industriele Automatisering BV

Perfection in Automation  

Rollon Lineairtechniek BV

Bege Aandrijftechniek BV

Rotero Holland bv

EUCHNER (Benelux) BV

Pilz Nederland

Vacatures

Nieuwsbrief

De gratis ab nieuwsbrief verschijnt tweemaal per week. Meld u aan en blijf op de hoogte van het laatste nieuws.Knop nieuwsbrief

 

Meld u nu aan voor de nieuwsbrief