, 15 december 2017 07:39
Siemens ontving de prijs van de American Society of Mechanical Engineers (ASME) voor zijn technische prestatie met de eerste succesvol 3D-geprinte en volledig geteste gasturbineschoepen.
Eerder dit jaar bereikte Siemens een doorbraak door de eerste test uit te voeren met de gasturbineschoepen die compleet geproduceerd zijn via 3D-technologie. De schoepen zijn getest bij 13.000 omwentelingen per minuut en temperaturen boven de 1250 graden Celcius.
“We zijn heel erg trots om op dat we deze waardering krijgen van een zeer gerespecteerde organisatie als de ASME” zegt Jenny Nilsson, verantwoordelijk voor het leiden team van het tijdens het project. “Het doel van het project was om deze nieuwe manier van werken uit te testen. De uitkomst is een bevestiging dat we op de juiste koers zitten naar een verdere verbetering van onze gasturbinetechnologie.”
Dossier Oekraïne op Engineersonline In de nacht van 23 op 24 februari 2022 is Rusland de Oekraïne binnengevallen. Wat is er sindsdien allemaal gebeurd met betrekking op de high tech en Nederlandse industrie? Op collega-website Engineersonline staat een Rusland/Oekraïne-dossier, waarin we de acties, feiten en meningen op een rijtje zetten.
ab op Twitter
Volg ab nu ook op Twitter!
Onze accountnaam is: @aenb
Agenda meer (2)