Laatste nieuws:

, 29 april 2009 07:40

MOXA introduceert volledige Gigabit Ethernet switch voor real-time transmissie

Moxa introduceert de EDS-G509, een nieuwe variant aan de serie volledige Gigabit Ethernet switches die maximaal negen Gigabitpoorten met vijf glasvezelpoorten ondersteunen.

'
1/1

De EDS-G509 biedt maximale prestaties via elke afzonderlijke poort en is vooral geschikt voor het opwaarderen van een bestaand netwerk naar Gigabitsnelheden, of voor het uitrollen van een nieuwe, volledig Gigabit hoofdtransmissielijn. Of er nu een glasvezelpoort of een koperpoort nodig is, de EDS-G509 maakt real-time transmissie van grote hoeveelheden video, spraak en data over een netwerk mogelijk met behulp van volledig Gigabit Ethernet. Maximale netwerkprestaties, beveiliging en betrouwbaarheid worden eveneens gegarandeerd door de geavanceerde beheerfuncties in de EDS-G509 die bestaan uit QoS, IGMP snooping/GMRP, VLAN, LACP, SNMP versie 1/2c/3 en RMON.

De EDS-G509 voorziet in transmissie over grote afstanden via de veelzijdige glasvezelpoorten. Deze veelzijdigheid is te danken aan de mogelijkheid om vijf combi-poorten en vier vaste TX-poorten toe te passen. Multimode, singlemode en lange-afstand glasvezelscenario's kunnen allemaal worden gerealiseerd met de SFP-glasvezelmodulen en daarnaast kunnen er ook nog vier vaste Gigabit TX-poorten worden toegepast. Net als de andere Ethernet switches van Moxa is de serie EDS-G509 ontworpen voor zware industriële omgevingen en presteert deze moeiteloos binnen een temperatuurbereik van -40 tot +70°C, ondersteunt een redundante 12/24/48 VDC of 24 VAC en voldoet aan klasse 1, paragraaf 2 en DNV certificaties, waardoor de switch zondermeer geschikt is voor elke veeleisende industriële applicatie.

    Producteigenschappen

  • 4x 10/100/1000Base-TX poorten plus 5x combi (10/100/1000Base-TX of 100/1000Base-SFP) Gigabitpoorten
  • Glasvezelopties voor het overbruggen van langere afstanden en de ongevoeligheid voor elektrische ruis
  • Turbo Ring, RSTP/STP (IEEE 802.1w/D) voor Ethernet redundantie
  • QoS, IGMP snooping/GMRP, VLAN, LACP, SNMP v1/2c/3, RMON ondersteuning
  • IEEE 802.1x, HTTPS en SSH voor verbeterde netwerkbeveiliging

bron: Modelec

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.

Van onze partners meer (6)...

EUCHNER (Benelux) BV

Rollon Lineairtechniek BV

Rotero Holland bv

Pilz Nederland

B&R Industriele Automatisering BV

Perfection in Automation  

Bege Aandrijftechniek BV

Vacatures

ab op Twitter

TwitterlogoVolg ab nu ook op Twitter!

Onze accountnaam is: @aenb

Agenda meer (29)

6 september 2017 - Den Haag
10 jaar Platform Schone Scheepvaart
12 september 2017 - Hilvarenbeek, Hilvaria Studio’s
AluminiumNext
13 september 2017 - Garching (D), FZG, TU München
7th International Conference on Gears 2017
19 september 2017 - Hardenberg - Evenementenhal
Technische Industriële Vakbeurs
21 september 2017 - Vianen, Pilz Nederland
Vrouwen in de techniek
28 september 2017 - Barneveld, Midden Nederland Hallen
Business Software Event 2017
3 oktober 2017 - Maarssen, De Fabrique
Engineering in Food and Beverage
4 oktober 2017 - Eindhoven, Van der Valk Hotel
Software-Centric Systems Conference

Geen nieuws meer missen?

Meldt u dan direct aan voor de gratis ab nieuwsbrief.

 

Knop nieuwsbriefMet de gratis ab nieuwsbrief wordt u wekelijks op de hoogte gehouden over het aandrijven en besturen nieuws. U ontvangt wekelijks het laatste nieuws en elke maand een themanieuwsbrief.

 

Direct aanmelden