OSTERBURKEN (D), 13 juni 2008 15:01
Om zowel Mens als machine te beschermen, maakt Bleichert Förderanlagen GmbH sinds twee jaar gebruik van de complete veiligheidsoplossingen van Jokab Safety.
Met deze veiligheidssystemen reduceert het bedrijf niet alleen haar ontwikkelingskosten maar verkrijgt het tevens een beter diagnose. Bovendien werken de oplossingen voor veiligheidscategorie 4 conform NEN-EN 9541 kostenbesparend met betrekking tot bekabeling, onderhoud en opslag. Voor de bescherming van zijn nieuwe brug- en portaalkranen koos het bedrijf voor de veiligheids-PLC's in combinatie met een multiturn encoder en een lichtscherm. Tot slot voorkomt een 100 m lange veiligheidsafschering dat onbevoegden het gevaarlijke gebied kunnen betreden.
Download pdf
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Van onze partners meer (8)...
a&b op Twitter
Volg aandrijven en besturen nu ook via Twitter!
Onze accountnaam is: @aenb
Agenda meer (1)
Mail & Win!
Disclaimer|Contact|Colofon|Adverteren|RSS|E-mailnieuwsbrief|Sitemap|Abonneren
Vraag en Aanbod|Wie Levert|Schuttevaer|Automobielmanagement|Constructeur|Elektro-Data|Elektronica + embedded systems|EngineersOnline|Schoenvisie|Textilia|Sportcult|Bengels|Opleidingen en cursussen
© 2008-2012MYbusinessmedia bv